ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

ריקוד חתונה בצ'אטה סנשואל

>>
ריקוד חתונה
הציגו בפני האורחים שלכם ריקוד בצ'אטה סנשואל מרהיב בחתונה!

ריקוד חתונה בצ'אטה סנשואל - אם האורחים לא מחמיאים לכם על זה בטירוף, אני מממן לכם את החתונה

השלבים שנעבור בדרך לריקוד הבצ'אטה סנשואל שתציגו בחתונה:
  1. לימוד הבסיס של בצ’אטה חושנית בחצי שיעור הראשון, לפי הצורך (יתקצר אם אתם יודעים כבר קצת בצ’אטה סנשואל), ומשם חושבים ביחד על שיר שאתם אוהבים (בצ’אטה או רמיקס בצ’אטה אם יש שיר שאתם אוהבים) ומתחילים לבנות את הכראוגרפיה.
  2. בונים את הכראוגרפיה בהתאם אליכם. אם יש מהלכים או צעדים מסויימים שאתם אוהבים ומכירים או דברים שאתם יודעים שאתם רוצים שיכנסו לריקוד – נכניס אותם! הכראוגרפיה הסופית תהיה הכי מרהיבה ו”הופעתית” שאפשר, אני משתמש בטריקים וידע שיש לי מלהקות בצ’אטה סנשואל ייצוגיות, אני רוקד בלהקת בי בצ’אטה כבר 3 שנים, הופענו מול אלפי אנשים בקונגרסים באילת ועל במת פסטיבל אירופה לבצ’אטה סנשואל באיטליה.
  3. אחרי שבנינו משהו ראשוני בשיתוף אתכם, נתחיל לתרגל! לומדים בפורמט של שיעור פרטי עם שני בני הזוג אבל אני לא בהכרח מלמד אתכם שיעור פרטי בבצ’אטה סנשואל, אנחנו מתכווננים כמו ראש חץ אל המטרה – ריקוד החתונה. זה אומר שפה אני עשוי קצת להתפשר על הובלה מדוייקת או טכניקה חסרת פשרות, כי זו כראוגרפיה והכלה יודעת מה הולך לבוא – החתן לא חייב להוביל מאה אחוז כמו שצריך, והכלה לא חייבת לעקוב באופן מדוייק. הפשרה הזו לצידה יש תגמול כדאי – ריקוד החתונה יהיה מרהיב והופעתי, דווקא בגלל שהצעדים ידועים מראש ואני לא מתעקש על טכניקה מושלמת – אפשר להרכיב ריקוד מעל לרמתכם בהרבה שיהיה “וואו” באמת! מצד שני בנושא התנועתיות והסטייל שלכם אני אנסה לשים יותר דגש מנגד כי אלו דברים שמשפיעים על איך שזה נראה.
איפה לומדים ואיך לומדים בפועל, כמה שיעורים זה דורש?

השיעורים מתקיימים אצלי בבית בשוהם, יש לי קומת מרתף מסודרת שבה אני עושה שיעורים.

בסוף כל שיעור מצלמים וידאו סיכום שיעור מסודר עם מה שלמדנו ומה לתרגל בבית.

כמה שיעורים נעשה? בדרך כלל, נהוג להתחיל ב”בום”, וזה אפילו מומלץ גם אם יש עוד המון זמן עד החתונה. זה מגן עלינו במקרה שתצטרכו כמות גדולה של שיעורים, לפי הקצב, הקליטה שלכם, היכולות שלכם ומורכבות הריקוד שנבנה. מתחילים לבנות את זה ולתרגל את זה וככל שאתם מתמקצעים בתוך זה, אפשר להוריד תדירות שיעורים ולעבוד בעיקר בבית, ולבוא אליי רק תקופתית לשיפוצים ודיוקים, וכמובן לפי הצורך והרצון שלכם להגביר שוב קצב לקראת החתונה. אני מגיע גם לחתונה לתמיכה רוחנית 🙂