ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

עוד קצת עליי - מי אני...

>>
מי אני?
עליי כבן אדם

אספר לכם קצת על עצמי בלי קשר לריקודים...

נעים מאוד, ירון זיגי

גר בשוהם, בן 38, נשוי לקרן המהממת ואבא ליאיר בן ה-5 ויובל בת השנתיים. עוסק בבהדרכה והעברת תכנים מגיל 15, במגוון תחומים. כיום, אני מתפרנס מהדרכות בצ’אטה סנשואל, הופעות קסמים לילדים, והופעות טלפתיה למבוגרים.

מאמין בגישה חיובית, אופטימיות, ואימוץ שמחת חיים ו”שטותניקיות” ילדותית לכל החיים.

גם אתם מלאי גישה חיובית או שהייתם רוצים לגנוב ממני קצת מהגישה החיובית שלי?

עליי כרקדן

אספר לכם קצת על עצמי כרקדן...

את עולם הריקוד גיליתי אחרי הצבא, כאשר למדתי היפ הופ במשך כמה שנים. עד היום, כשאני רוקד בצ’אטה סנשואל בורח לי קצת היפ הופ בין לבין 😉

אחרי כמה שנים טובות של הכשרות ושיעורי היפ הופ, הגיעה הפסקה, שבה התרכזתי קצת יותר בקריירה “אמיתית”, עוד לפני שהבנתי שקריירה אמיתית זה מה שהלב רוצה ולא משהו אחר. במהלך השנים שבהם לא רקדתי, עברתי מהיותי שכיר בהייטק לקוסם לילדים ואמן חושים למבוגרים במשרה מלאה, ובמקביל להולדתו של הילד הגדול שלי, חזרתי לרקוד – והפעם על רחבות הבצ’אטה סנשואל.

גיליתי עולם חדש והתאהבתי מיד. הלכתי לשיעורים מסביב לשעון, ביליתי במסיבות ותירגלתי עד לפנות בוקר, ובשלבים מאוחרים יותר גם ביליתי בלא מעט שיעורים פרטיים אצל המורים הפרטיים הטובים ביותר בארץ ובעולם בתחום.

כשנה וחצי אחרי שהתחלתי לרקוד, סצינת הבצ’אטה סנשואל בארץ התפתחה והתאפשר לראשונה לקבל הכשרה וללמוד בצ’אטה סנשואל לעומק לא רק בשיעורי מועדונים ובשיעורים פרטיים, ונפתחו סטודיו’ז ללימוד טכניקה לעומק שבהם לומדים בקבוצה אינטימית, עם מדריכים מקצועיים מאוד, יחס אישי וליווי צמוד. היה ברור לי מיידית שזה הכיוון הבא של הכשרת הבצ’אטה סנשואל שלי, ובחרתי לי את סטודיו בי בצ’אטה (שבו גם כמה שנים אחר כך הפכתי למדריך בקורסים בעצמי), בגלל שמנהלי הסטודיו מאמינים הרבה בגישה חיובית, חיוכים ושטותניקיות ממש כמוני. הצטרפתי ללהקה ולקורסים שבית הספר מציע במקביל, ביליתי בסטודיו בכל 6 הקורסים שיש לו להציע, את חלקם עשיתי פעמיים ולאחר מכן כחלק מההכשרה שלי להדרכה, חלק מהקורסים עברתי אפילו פעם שלישית.

עד היום אני לוקח שיעורים איפה שרק אפשר מתוך אמונה שריקוד לא מפסיקים ללמוד אף פעם. אני נכנס לשיעורים במועדונים, בסטודיו שבו אני מלמד, להכשרות וקורסים נקודתיים, ולסדנאות מיוחדות באירועים.

בא לכם גם להתמקצע, להיות רקדני בצ’אטה סנשואל מלאי בטחון ונינוחות?