ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

ירון זיגי לימוד בצ’אטה סנשואל

מחירון

>>
מחירון
מחירון

כמה עולה ללמוד לרקוד בצ'אטה סנשואל אצלי

 אני מלמד בשיעורים פרטיים, מועדוני ריקוד כמדריך אורח, ובסטודיו בי בצ’אטה בתור מדריך קבוע של קבוצות ברמות שונות.

שיעור קבוצתי בצ'אטה סנשואל, שיעור פתוח לציבור במועדון ריקוד

כאשר השיעור הוא קבוצתי במועדון ריקוד, העלות היא כניסה למועדון בין 35 – 60 ש”ח בהתאם לאיזה מועדון מדובר – שיעור ובדרך כלל אחריו גם מסיבה. ברוב, אם לא כל המקרים, יהיה מדובר בשיעור ברמה הגבוה ביותר, והמועדון  בדרך כלל מנהל צוות מדריכים מקומי שיעביר שיעורים ברמות נמוכות יותר במקביל לשיעור שלי.

שיעורים אינטימיים בקבוצות סגורות לפי רמות בסטודיו בי בצ'אטה חולון

כאשר השיעור הוא בקבוצה סגורה רצה לפי רמה בסטודיו בי בצ’אטה חולון – השיעורים הם אינטימיים ומקצועיים, רמת התלמידים והתאמה לרמת השיעור מפוקחת, התלמידים הם קבועים ומדובר במפגשים שבועיים. השיעורים יורדים לפרטים ודקויות של טכניקה, כמו שמתאפשר רק בסטודיו מקצועי אינטימי. הסטודיו גובה דמי מנוי מתלמידיו, וזה כולל גם מסיבות שבועיות לתרגול, שיעורי אונליין לחזרה על החומר בבית ולהשלמה, בונוסים וצ’ופרים נוספים. לחצו כאן כדי לכתוב לי ולבדוק את מחירי המנוי בסטודיו.

מחירון שיעורים פרטיים

גבר / בחורה / זוגות / ריקוד חתונה

שיעורים פרטיים (גבר, בחורה, זוג, או הכנת כראוגרפיה ולימוד לריקוד חתונה), מתקיימים בחדר תת קרקעי שמיועד לשיעורים במיוחד בבייתי שבעיר שוהם, ולתלמידים שלי מהסטודיו בחולון – אפשרי גם שם בתיאום מראש, הנה המחירים:

שיעור בודד

לכאלו שרוצים לנסות אותי או זקוקים לחיזוק חד פעמי נקודתי

400 ש"ח

לשעת לימוד

* השיעור הראשון הוא שיעור ניסיון על בסיס “לא מרוצה? אל תשלם!”, במידה ולא תרצו להמשיך לשיעורים נוספים, ותטענו בפניי שאינכם מרוצים מהשיעור, אתם מרגישים שלא הפקתם תועלת רבה מהשיעור – נפרד כידידים ותוכלו לעזוב את חדר השיעור מבלי לשלם לי שקל.

שיעור כפול / יותר משיעור אחד

לרציניים שמכירים אותי או סומכים עליי ורוצים להתחיל להתקדם בריקוד שלהם באמת

350 ש"ח

לשעת לימוד